Garantii

Kvaliteedi garantii. Ümbervahetamise garantii!
Riskivaba ostmine!

Garanteerime oma 925 prooviga hõbeehetele kõrge kvaliteedi. Ostes meie tooteid, võite täiel määral kasutada oma õigusi:

1. 14 päeva jooksul on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada.

2. Anname oma toodetele 1 aastase garantii.

Hinnad

Kõik toodud hinnad on kehtivad ainult meie internetipoes, hinnale lisandub saatmiskulu. E-poest ostes teatatakse toote koguhind tellimuse käigus («kassas»). Kõigile meie e-poes registreerunud ostjatele kehtib tellimuse summast 2,5% hinnaalandus. Lisasoodustused hakkavad kliendile kehtima automaatselt vastavalt kliendistaatuse omandamisele.

Kauba pilt

Ekraanil võivad olla 925 toodet, mis on osaliselt laienenud. Iga kalliskivi ainulaadne - nii võib see pildil võrreldes tootega erineda mõnevõrra. Saadaval olev võrgutoode võib värvi, pinna, suuruse jms osas esialgse toote vormis erineda.

Sissejuhatus välistamistingimustest

Soovime, et teie tooted oleksid rahul. Kui sulle ehteid ei meeldi, saate seda 14 päeva jooksul tagastada või vahetada mis tahes muu kaunistusega.

Tagastamisreeglid

1. Kaubad tuleb tagastada pakendis, mis hoiab ära kahju.

2. Toode peab olema samas seisukorras nagu ostmise hetkel. Kui toote juures on märke, et ostja on selle kahjustanud (kriimustused, mehaanilised kahjustused jne), ei tagastata kaupa.

3. Ostja makstud postikulu tagasisaatmisel.

4. Ostja osutatud arvelduspangas loetletud tagastatud kaupade raha hiljemalt 14 päeva jooksul pärast ostjaga lepingu lõpetamist.

Vastutus

Me ei saa garanteerida, et kogu veebikauplus on laos. Esitatava toote veebisait meie veebisaidil www.silverest.ee võib toote värvi, pinna, suuruse jms kohta erineda. Me ei vastuta kaupade sobimatu kasutamise eest.

Unustasid salasõna?

Unustasite salasõna? Palun sisestage oma e-posti aadress. Saate uue parooli loomiseks lingi.

Tagasi sisendisse

Sulge